O PRODUKTECH

Námi nabízené výrobky jsou té nejvyšší kvality. Kupujeme od těch nejkvalitnějších výrobců s dobrým jménem a zárukou kvality. Převážně se orientujeme na Řecko a Itálii. Naší největší prioritou je vaše spokojenost a víme, že pokud budeme dodávat kvalitní produkty, rádi se k nám budete vracet. Za stěžejní v naší nabídce považujeme olivové oleje, sýry, kvalitní šunky, olivy, sušené rajčata, těstoviny a mořské ryby a plody. Rádi bychom vám dopřáli něco z tohoto požitkářství a budeme rádi, když vám uděláme radost nabídkou našich čerstvých pokrmů té nejvyšší kvality.

  

Všechny naše olivové oleje pocházejí z kláštera Agia Triada na Krétě. Kolem kláštera se rozléhají olivové háje, o které se mniši sami velmi pečlivě starají a nepoužívají žádné chemické postřiky a hnojiva. Olivový olej si mniši sami lisují přímo v klášteře ze speciálních drobných oliv z přilehlých olivových hájů, které jsou určeny pouze pro tradiční výrobu tohoto výjimečného oleje. Olej se získává mechanickým způsobem zastudena z prvního lisování. Je velmi jemný, zelenkavé barvy s mimořádně nízkou kyselostí. Není s ničím smícháván, tepelně upravován a neobsahuje konzervační látky. Neobsahuje cholesterol a je velmi dobře stravitelný. 
Tradice výroby těchto exkluzivních produktů z kláštera sahá až do roku 1632 a předává se z generace na generaci. Díky tomu nám tamní mniši mohou nabídnout ty nejlepší a nejčistší výrobky s vysokým citem pro odpovědnost za kvalitu, ekologii a s respektem k tradičnímu obhospodařování půdy.  

 

Kategorie
Máte otázku?
VÁŠ NÁZOR

Který olivový olej si myslíte že je lepší?

Celkem hlasů: 38290
Chcete mít čerstvé informace?
Zákaznický účet